Meble Ogrodowe


Miło spędzony czas na świeżym powietrzu jest czymś, co niezwykle sobie cenimy. Zamiłowanie do piękna i natury to coś, co motywuje nas do tworzenia idealnych dodatków dla Państwa. W naszej ofercie znajdują się drewniane meble ogrodowe, które swą elegancją przyciągają wzrok od 1997 roku.

Drewniane meble ogrodowe na wymiar firmy Drewogród pięknie prezentują się jako samodzielny element ogrodu czy tarasu, ale także są doskonałym uzupełnieniem naszych ekskluzywnych altan ogrodowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drzewa stoły i ławki na wymiar będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat. Doświadczenie ponad 20-stu lat pozwoliło nam na stworzenie idealnych proporcji stołu i ławek. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego konta nachylenia oparcia ławek i szerokich siedzisk biesiadowanie na naszych ławach będzie dla Państwa czystą przyjemnością.

Z myślą o estetycznych walorach, tworzymy dla Państwa drewniane meble ogrodowe pasujące stylem do naszych ogrodowych altan drewnianych i pozostałych produktów. Dzięki temu całość w Państwa ogrodzie tworzy piękną przestrzeń, w której przyjemnie upływa czas.

Oferowane przez nas meble objęte są gwarancją. Meble ogrodowe, do których należą stoły i ławki, objęte są przez nas 3-letnią gwarancją producenta. Oferujemy również profesjonalny montaż i transport na terenie całego kraju.

Do każdego z Państwa pochodzimy indywidualnie – szybko, precyzyjnie i po wysłuchaniu Państwa potrzeb wykonujemy lub wysyłamy gotowe produkty.
Nasza firma znajduje się w malowniczym Jaskrowie koło Częstochowy, w województwie śląskim.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania z chęcią udzielimy informacji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przewiń do góry