Meble Ogrodowe


Miło spędzony czas na świeżym powietrzu jest czymś, co niezwykle sobie cenimy. Zamiłowanie do piękna i natury to coś, co motywuje nas do tworzenia idealnych dodatków dla Państwa. W naszej ofercie znajdują się drewniane meble ogrodowe, które swą elegancją przyciągają wzrok od 1997 roku.

Drewniane meble ogrodowe na wymiar firmy Drewogród pięknie prezentują się jako samodzielny element ogrodu czy tarasu, ale także są doskonałym uzupełnieniem naszych ekskluzywnych altan ogrodowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drzewa stoły i ławki na wymiar będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat. Doświadczenie ponad 20-stu lat pozwoliło nam na stworzenie idealnych proporcji stołu i ławek. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego konta nachylenia oparcia ławek i szerokich siedzisk biesiadowanie na naszych ławach będzie dla Państwa czystą przyjemnością.

Z myślą o estetycznych walorach, tworzymy dla Państwa drewniane meble ogrodowe pasujące stylem do naszych ogrodowych altan drewnianych i pozostałych produktów. Dzięki temu całość w Państwa ogrodzie tworzy piękną przestrzeń, w której przyjemnie upływa czas.

Oferowane przez nas meble objęte są gwarancją. Meble ogrodowe, do których należą stoły i ławki, objęte są przez nas 3-letnią gwarancją producenta. Oferujemy również profesjonalny montaż i transport na terenie całego kraju.

Do każdego z Państwa pochodzimy indywidualnie – szybko, precyzyjnie i po wysłuchaniu Państwa potrzeb wykonujemy lub wysyłamy gotowe produkty.
Nasza firma znajduje się w malowniczym Jaskrowie koło Częstochowy, w województwie śląskim.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania z chęcią udzielimy informacji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Dębowa i sosnowa trwałość

W tej kategorii znajdą Państwo meble z drewna dębowego i sosnowego. W ofercie posiadamy trzy flagowe komplety mebli ogrodowych:

  • nowoczesne Nova,
  • elegancki Pruski Mur,
  • klasyczna Willa.

Meble ogrodowe na wymiar

Prezentowane przez nas zestawy mebli ogrodowych mają standardowe wymiary.

Klasyczne zestawy dostępne na naszej stronie zawierają:

  • drewniane stoły ogrodowe o wymiarach 120x220 (dębowy solidny blat),
  • 2 drewniane ławki ogrodowe dwuosobowe oraz 2 czteroosobowe

Wieloletnie doświadczenie pokazało, że to najlepsze wymiary biesiadnych mebli ogrodowych. Jednakże wiemy, że każdy z Państwa ma inne możliwości przestrzenne – duże, małe tarasy, wolne przestrzenie do zagospodarowania, mniejsze altanki czy większe ekskluzywne altany, które również można znaleźć w naszej ofercie. Dlatego oferujemy Państwu możliwość indywidualnego zamówienia, na konkretny wymiar, kompletu drewnianego stołu i ławek.

Dopracowane ogrody, przystrzyżone trawniki, wypielęgnowane tuje, krzewy i drzewa tworzą piękną przestrzeń w Państwa posesji, w którą warto wkomponować ekskluzywne drewniane altany z bogatym drewnianym wyposażeniem. W naszych altanach, przy stołach i ławkach mogą zasiadać pokolenia, które z tą samą radością odpoczną o każdej porze dnia, a w upalne dni zrelaksują się w cieniu. Dopełnieniem przestrzeni będą drewniane elementy wyposażenia ogrodu jak huśtawka, domek narzędziowy czy drewutnia, wykonane w stylu pasującym do naszych altan i pozostałych produktów.

Przewiń do góry