Meble ogrodowe


Meble ogrodowe to przede wszystkim wygoda. Aby biesiadowanie było przyjemnością muszą być dobrane odpowiednio kąt nachylenia oparcia ławek i szerokość siedzisk. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na osiągnięcie tych proporcji. Dzięki temu biesiadowanie na naszych drewnianych meblach jest czystą przyjemnością. Stworzyliśmy także ekskluzywne drewniane meble tapicerowane,  które są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych altan ogrodowych.

Z myślą o estetycznych walorach, tworzymy dla Państwa meble ogrodowe pasujące stylem do wszystkich naszych drewnianych altan ogrodowych  i pozostałych produktów. Dzięki temu tworzymy w Państwa ogrodzie spójną, piękną przestrzeń, w której przyjemnie upływa czas.

Do każdego zapytania pochodzimy indywidualnie – szybko, precyzyjnie i po wysłuchaniu Państwa potrzeb wykonujemy lub wysyłamy gotowe produkty.
Nasza firma znajduje się w malowniczym Jaskrowie koło Częstochowy, w województwie śląskim.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania z chęcią udzielimy informacji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przewiń do góry