O firmie


Firma „Drewogród” została założona w 1997 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją drewnianej architektury ogrodowej. Na początku działalności były to drobne elementy drewniane do ogrodów. Z biegiem czasu oferta została poszerzona o kolejne produkty takie jak: drewniane altany ogrodowe, pergole ogrodowe, meble ogrodowe, drewutnie, domki narzędziowe.

Każdy produkt projektowany jest przez nas od podstaw, a następnie wdrażany do produkcji. Cenimy sobie wysoką jakość i trwałość, dlatego nasze produkty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie, co dodatkowo wpływa na ich niepowtarzalność. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewna impregnowanego ciśnieniowo oraz najlepszych drewnochronów i lakierobejc.

Wieloletnie doświadczenie i bazowanie na opiniach naszych Klientów pozwalają nam tworzyć drewnianą architekturę ogrodową o wysokiej funkcjonalności i wygodzie w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w otoczeniu naszych altan i mebli ogrodowych będzie prawdziwym odprężeniem i odpoczynkiem.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadzamy nowe produkty, głównie altany ogrodowe o nowoczesnym kształcie i designie, które idealnie komponują się z nowoczesnym budownictwem.

Dlaczego my?

  • Bogate doświadczenie – od ponad 27 lat z pasją tworzymy w drewnie
  • Solidność – dajemy 5 lat gwarancji na nasze altany
  • Najwyższa jakość – używamy najlepszych materiałów do produkcji
  • Terminowość – realizacja zamówienia wg ustalonego terminu
  • Zadowolenie Klienta – 100 % zadowolonych klientów