Domki narzędziowe - drewniane składziki


Domki narzędziowe firmy Drewogród to rozwiązanie dla tych Państwa, którzy cenią sobie ład i porządek w swoim ogrodzie. Domki narzędziowe wykonane są z wysokiej jakości drewna, pomalowane są najlepszymi farbami. Domki mogą być wykonane z drewnianą podłogą lub na Państwa podłożu. Każdy drewniany domek narzędziowy wykonywany jest po indywidualnych ustaleniach z Klientem. Wszystkie domki narzędziowe utrzymane są w stylu pozostałych produktów naszej firmy. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości w tworzeniu w jednym charakterze estetycznej przestrzeni ogrodu.

Oferowane przez nas drewniane domki narzędziowe objęte są 3-letnią gwarancją producenta. Oferujemy Państwu montaż i transport na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania udzielimy informacji podczas rozmowy telefonicznej, zachęcamy także do wysyłania e-maili.

Solidnie wykonane budowle ozdobno-użytkowe będą służyły przez wiele lat. Od początku istnienia naszej działalności przyświecał nam cel, który z każdym dniem przybliżał nas do stworzenia idealnej budowli.

Oferowane przez firmę Drewogród domki narzędziowe posłużą Państwu długie lata. W ofercie posiadamy liczne modele, które dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Stworzymy dla Państwa piękny i funkcjonalny składzik ogrodowy, idealnie wkomponowany w przestrzeń Państwa ogrodu.

Perfekcyjny dodatek na narzędzia

Drewniany domek narzędziowy firmy Drewogród ze Śląska to rozwiązanie dla tych Państwa, dla których walory estetyczne przestrzeni są równie istotne jak solidność drewnianej architektury ogrodowej.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości drewna. Do stworzenia tych niezwykłych składzików używamy m.in. sosny oraz płyt OSB pokrytych wikliną. Podczas impregnacji korzystamy ze starannie dobranych farb i lakierów, które wydobywają piękny kolor i wydłużają trwałość naszych produktów.

Prostota elegancji

Wierzymy, że klasyczne rozwiązania sprawdzą się w wielu przypadkach, dlatego łączymy funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. Pragniemy dostarczyć Państwu idealne składziki, które równocześnie będą ozdobą działki.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa najczęściej wybierane modele domków, składzików drewnianych, które same będą cieszyły Państwa oko, albo też idealnie współgrają z innymi produktami oferowanymi przez naszą firmę m.in. z altanami.

Do czego służy składzik?

Mylące jest, że domek ogrodowy na narzędzia musi służyć jedynie do przechowywania tych sprzętów. Wyszliśmy z założenia, że nasze produkty mają być jak najbardziej funkcjonalne, dlatego też uważamy, że posłużą one w wielu różnych celach, nie tylko do składowania narzędzi. Składzik ogrodowy może stać się kuźnią pomysłów, w której majsterkowanie przychodzi z łatwością. Solidne ściany i dach ochronią przed deszczem i słońcem, można w nich schować również rowery, kosiarki i inne istotne dla Państwa elementy wyposażenia i narzędzia.

Od lat pragniemy zapewnić Państwu miejsce idealne do spędzenia popołudnia oraz weekendu z rodziną i przyjaciółmi. Połączenie drewnianych zestawów dostępnych w naszej firmie, sprawi, że zyskają Państwo kilka takich miejsc – do biesiady, do majsterkowania, do miło spędzonego czasu z rodziną.

Przewiń do góry