Drewniane altany ogrodowe


Każdy z nas marzy o pięknym i zadbanym ogrodzie, sadzimy kwiaty, drzewka, krzewy, pielęgnujemy rabatki, posiadamy elegancko przystrzyżony trawnik. Czasami jednak czegoś w nim brakuje. Pamiętajmy, że ogród to także mała architektura drewniana, czyli budowle ogrodowe. To właśnie altana ogrodowa, pergola, drewniane meble ogrodowe, huśtawka czy piękna zabudowa tarasu będą ozdobą naszego ogrodu. Dzięki nim korzystanie z ogrodu będzie łatwiejsze i stanie się wymarzonym miejscem odpoczynku.

Drewniane altany ogrodowe to wiodące produkty firmy Drewogród. W naszej ofercie znajdą Państwo pełny przekrój altan ogrodowych, które w niepowtarzalny sposób wzbogacą krajobraz Państwa ogrodu. Dla mniejszych przestrzeni proponujemy altany narożne, następnie większe klasyczne altany drewniane, aż po duże nowoczesne altany ogrodowe. Wszystkie nasze altany charakteryzują się niepowtarzalnym designem i elegancją. Altany wykonane są z wysokiej klasy materiałów, z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki temu służą naszym Klientom przez wiele lat.
Aby Państwa ogród był elegancki i spójny produkujemy inne elementy drewnianego wyposażenia ogrodu, utrzymane w stylu altan ogrodowych.

Drewniane altany ogrodowe objęte są 3-letnią gwarancją producenta, z możliwością jej przedłużenia. Oferujemy montaż i transport na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania udzielimy informacji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przewiń do góry