Drewniane altany ogrodowe


Altana ogrodowa drewniana to wizytówka każdego pięknego ogrodu. Jeśli ją wkomponujemy w zadbany ogród z kwiatami, drzewkami, krzewami, wypielęgnowanymi rabatkami i elegancko przystrzyżony trawnik, to będziemy mieli wymarzone miejsce odpoczynku. Jeśli mamy taką możliwość to możemy nawiązać stylem do altany drewnianej innymi budowlami ogrodowymi. Będą pasowały nam drewniane meble ogrodowe, pergole, huśtawka, czy zabudowa tarasu.

Drewniane altany ogrodowe to wiodące produkty firmy Drewogród. W naszej ofercie znajduje się szeroki ich asortyment. Są to małe altany narożne, następnie większe klasyczne altany drewniane i duże nowoczesne altany ogrodowe.  Wszystkie charakteryzują się niepowtarzalnym designem i elegancją. Wykonujemy je z wysokiej klasy materiałów i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki temu służą naszym Klientom przez wiele lat.

Aby Państwa ogród był elegancki i spójny produkujemy inne elementy drewnianego wyposażenia ogrodu, utrzymane w stylu altan ogrodowych. Każda altanka dostępna w naszej ofercie jest oferowana wraz z montażem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przeglądając ofertę nasuwają się Państwu pytania? Na wszystkie pytania udzielimy informacji telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przewiń do góry